Uredništvo    27. avgust 2017
1. SNL, 7. krog

Krško s preobratom šokiralo Domžale!

Vodstvo po zaostanku je Domžalam v Krškem dalo upanje, da bodo izpad iz Evropo presekale s prvenstveno zmago. Toda sledila je izključitev Blažiča in Krško je tekmo obrnilo ter zmagalo s 4:2.
Štadion: Stadion Matije Gubca, Gledalcev: 550, Sodnik: Andrej Žnidaršič
Krško: Marko Zalokar, Marko Krajcer, Klemen Šturm, Marko Dušak, David Kovačič, Tonči Mujan (od 93. Ester Sokler), Uroš Jovanović, Leo Ejup, Marin Jurina (od 82. Luka Gajić), Nikola Mandić (od 63. Roko Nakić), Miljan Škrbić.
Trener: Stipe Balajić
Domžale: Dejan Milić, Matija Širok, Miha Blažič, Tilen Klemenčič, Amedej Vetrih, Jure Matjašič (od 60. Luka Volarič), Jure Balkovec, Senijad Ibričić (od 76. Žan Žužek), Zeni Husmani, Alen Ožbolt (od 46. Rubin Hebaj), Lovro Bizjak.
Trener: Simon Rožman
(foto: uradna spletna stran kluba)
Samo nekaj dni po izkušnji na Velodromu so morali Domžalčani preklopiti nazaj na domačo sceno in to so storili v Krškem. Domače moštvo pod vodstvom Stipeta Balajića kaže vse boljšo podobo. Na začetku tekme so pobudo hitro prevzeli gostje in že v deseti minuti zapretili preko Ožbolta, ki pa žoge ni najbolje zadel. Krčani so čakali na protinapade. Proti koncu prvega dela igre se je dogajanje razživelo. Ožbolt in Vetrih sta ostala praznih rok po podaji Ibričića, nato pa je na drugi strani Miljan Škrbić po samostojnem prodru zadel za 1:0. Pred odmorom je Lovro Bizjak zadel okvir gola, zapretil pa je še Senijad Ibričić, a je ostalo pri minimalnem vodstvu domače ekipe.

Domžale so drugi polčas začele odločno in v 54. minuti izenačile, podal je Hebaj, Širok pa zadel za 1:1. Samo nekaj minut pozneje so Domžale tekmeca imele tam, kjer so ga želele imeti. Ibričić je podal, Hebaj pa zadel za vodstvo pokalnih prvakov. Tekma pa se je vendarle obrnila v drugo smer v 63. minuti, ko je drugi rumeni karton prejel Miha Blažić. Z desetimi igralci so Domžale naglo padle. Najprej je v 68. minuti Tonči Mujan poravnal izid, samo dve minuti pozneje pa je Jurina zadel za 3:2. Krčani so  nato znova doživeli Domžalski pritisk, a tekmo uspešno pripeljali do konca, Gajič je postavil končni izid 4:2.
nilab 28.8.2017, 15:24 Prijavi komentar
No sedaj pa vsi vemo kdo si, Rozman poskusi si ga pofafat sam, da ne bo po modernih metodah to potreba drugih? Čeprav ti teh tvojih 25 igr. lahko naštejem ; pa vndar; zakaj,sedaj je vse jasno .....
AmaterCE 28.8.2017, 08:37 Prijavi komentar
Daj teh "odličnih" 25 igralcev Kloppu, pa da ga vidimo.
nilab 28.8.2017, 08:28 Prijavi komentar
Še zadnjič CE amater; Domžale imajo 25 odličnih igralcev, predvsem odličnih in vzgojenih fantov, kateri se ob normalnem vodenju sprehodijo skozi ligo! (kritik od 7 članskega konzilija bi za sposobnega imenoval samo g. Strajnarja, ostali za v cirkusa; joj Rožman, Javornik, Kebe, oni Kačičnik..."ogromno pameti na enem mestu" seveda preračunljivemu Rožmanu to odgovarja in nivo je ravno pravi.......Za nameček o neverjetnih predstavah in o moči OM ter Freiburga, vsak je dobil v svojem prvenstvu po 6 kosov!
Kritik+ 28.8.2017, 08:01 Prijavi komentar
Domžalski 7 članski trenerski konzilij (Rožman, Kačičnik, Džuranovič, Javornik, Kebe, Strajnar in Košir) ima še veliko dela, da se bo klub znebil vzdevka toplo - hladno. Obrnejo rezultat v drugem polčasu, potem po neumnosti rdeči karton. Konzilij zaspi pri konsulidaciji obrambe. In ko se je konzilij prebudil, jim je Krško že zabil dva gola.
AmaterCE 28.8.2017, 07:50 Prijavi komentar
Se pa strinjam s kritiko na Rožmana, ker s takšno filozofijo (t.i. atraktivno igro, konstantni presing na nasprotnikovi polovici) ne moreš uspeti v rezultatskem smislu. Morda z vrhunskimi mladimi igralci, pa še tistim se ne bi dalo vsako tekmo umreti na igrišču.
AmaterCE 28.8.2017, 07:48 Prijavi komentar
nilab, ne biti smešen. Kakšni odlični igralci pa so v Domžalah? Igralec, ki odigra 60 minut na tekmo odlično... oz. 6 tekem od 10... ni odličen igralec. So dobri igralci. Trenutno za slovensko ligo, mogoče se še komu uspe prodati v tujino. Kdor pričakuje, da bodo Domžale vsako tekmo igrale, kot proti OM doma, ni najbolj realen. Lahko pripelješ Kloppa, pa ne bo nič bolje.
zinedine_zidane 28.8.2017, 06:40 Prijavi komentar
pričakovan poraz...itak po teh tekmah proti marseillu so psihično in fizično utrujeni...naslednja tekma bo že čist druga zgodba
nilab 28.8.2017, 02:34 Prijavi komentar
Tudi mene je doletelo dežurstvo po noči, imam čas in se javim nekaterim mojim kritikom;pejo, ljubim nog..itd! Ni moje poslanstvo da bi nekoga žalil ali omaleževal delo , toda! Plaz kritik ne bom prevzel od vas ki vidim da ste zavedeni z porolami, samohvalami, skratka mladi gospod Rožman se sploh ne zaveda kako močno srečo je imel v trenutku ko je dobil priložnost, biti trener 1. lige in še vodstvo naših Domžal je nasankal z navadnimi floskolami. Je blefer in to je že sedaj marsikomu in še mnogim bo. nima niti znanja, vem iz prve roke od fantov- povhen parol, že sedaj imamo glede na odlične igralce 7-9 pik premalo
10zvezdic 27.8.2017, 22:32 Prijavi komentar
spet so se potrdile moje besede!To zadnje napihovanje minižabarjev se je krepko maščevalo