Liga Prvakov

Tako bo Maribor težko prodajal
Mariborova preživetvena formula "dolga Evropa in podjetna prodaja igralcev v tujino" v drugem delu vse bolj resno škriplje. Tekmi proti Zrinjskemu sta razkrili, da je talent v mariborskem moštvu precej omejen.
Tako bo Maribor težko prodajal
Nekateri fantje so še precej zeleni
Maribor brez iskre, a naprej
Verbič zadel in napredoval
Želimo ga dati in ga ne dobiti
ANKETA
Kateri od naših klubov bo to sezono najdlje zdržal v Evropi?



TEKME
LESTVICA
EKIPE
Skupinski del
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 1:1 Arsenal Arsenal
13.09. 20:45 St. Jakob-Park Basel Basel 1:1 Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad
28.09. 20:45 Vasil Levski National Stadium Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad 1:3 Paris SG Paris SG
28.09. 20:45 Emirates Stadium Arsenal Arsenal 2:0 Basel Basel
19.10. 20:45 Emirates Stadium Arsenal Arsenal 6:0 Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad
19.10. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 3:0 Basel Basel
01.11. 20:45 Vasil Levski National Stadium Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad 2:3 Arsenal Arsenal
01.11. 20:45 St. Jakob-Park Basel Basel 1:2 Paris SG Paris SG
23.11. 20:45 Emirates Stadium Arsenal Arsenal 2:2 Paris SG Paris SG
23.11. 20:45 Vasil Levski National Stadium Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad 0:0 Basel Basel
06.12. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 2:2 Ludogorec Razgrad Ludogorec Razgrad
06.12. 20:45 St. Jakob-Park Basel Basel 1:4 Arsenal Arsenal
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Olimpiysky Dinamo Kijev Dinamo Kijev 1:2 Napoli Napoli
13.09. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:1 Bešiktaš Bešiktaš
28.09. 20:45 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:1 Dinamo Kijev Dinamo Kijev
28.09. 20:45 Stadio San Paolo Napoli Napoli 4:2 Benfica Benfica
19.10. 20:45 Stadio San Paolo Napoli Napoli 2:3 Bešiktaš Bešiktaš
19.10. 20:45 Olimpiysky Dinamo Kijev Dinamo Kijev 0:2 Benfica Benfica
01.11. 18:45 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:1 Napoli Napoli
01.11. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:0 Dinamo Kijev Dinamo Kijev
23.11. 20:45 Stadio San Paolo Napoli Napoli 0:0 Dinamo Kijev Dinamo Kijev
23.11. 20:45 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 3:3 Benfica Benfica
06.12. 20:45 Olimpiysky Dinamo Kijev Dinamo Kijev 6:0 Bešiktaš Bešiktaš
06.12. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:2 Napoli Napoli
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 7:0 Celtic Celtic
14.09. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 4:0 Borussia M. Borussia M.
28.09. 20:45 Borussia-Park Borussia M. Borussia M. 1:2 Barcelona Barcelona
28.09. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 3:3 Manchester City Manchester City
19.10. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 0:2 Borussia M. Borussia M.
19.10. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 4:0 Manchester City Manchester City
01.11. 20:45 Borussia-Park Borussia M. Borussia M. 1:1 Celtic Celtic
01.11. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 3:1 Barcelona Barcelona
23.11. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 0:2 Barcelona Barcelona
23.11. 20:45 Borussia-Park Borussia M. Borussia M. 1:1 Manchester City Manchester City
06.12. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 4:0 Borussia M. Borussia M.
06.12. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:1 Celtic Celtic
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 5:0 Rostov Rostov
13.09. 20:45 Philips Stadion PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0:1 Atletico Madrid Atletico Madrid
28.09. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 1:0 Bayern Munchen Bayern Munchen
28.09. 20:45 Olimp 2 Rostov Rostov 2:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
19.10. 20:45 Olimp 2 Rostov Rostov 0:1 Atletico Madrid Atletico Madrid
19.10. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 4:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
01.11. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 2:1 Rostov Rostov
01.11. 20:45 Philips Stadion PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Bayern Munchen Bayern Munchen
23.11. 18:00 Olimp 2 Rostov Rostov 3:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
23.11. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 2:0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
06.12. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 1:0 Atletico Madrid Atletico Madrid
06.12. 20:45 Philips Stadion PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0:0 Rostov Rostov
DATUM URA PRIZORIŠČE
14.09. 20:45 BayArena Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2:2 CSKA Moskva CSKA Moskva
14.09. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 1:2 Monaco Monaco
27.09. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 1:1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
27.09. 20:45 Stadion PFK CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 0:1 Tottenham Tottenham
18.10. 20:45 Stadion PFK CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 1:1 Monaco Monaco
18.10. 20:45 BayArena Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 0:0 Tottenham Tottenham
02.11. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 3:0 CSKA Moskva CSKA Moskva
02.11. 20:45 Wembley Tottenham Tottenham 0:1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
22.11. 18:00 Stadion PFK CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 1:1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
22.11. 20:45 Stade Louis II. Monaco Monaco 2:1 Tottenham Tottenham
07.12. 20:45 BayArena Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 3:0 Monaco Monaco
07.12. 20:45 Wembley Tottenham Tottenham 3:1 CSKA Moskva CSKA Moskva
DATUM URA PRIZORIŠČE
14.09. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 2:1 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
14.09. 20:45 Pepsi Arena Legia Legia 0:5 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
27.09. 20:45 Signal-Iduna-Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 2:2 Real Madrid Real Madrid
27.09. 20:45 Estadio José Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 2:0 Legia Legia
18.10. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 5:1 Legia Legia
18.10. 20:45 Estadio José Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 1:2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
02.11. 20:45 Westfallen Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:0 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
02.11. 20:45 Pepsi Arena Legia Legia 3:3 Real Madrid Real Madrid
22.11. 20:45 Estádio José Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 1:2 Real Madrid Real Madrid
22.11. 20:45 Westfallen Borussia Dortmund Borussia Dortmund 8:4 Legia Legia
07.12. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 2:2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
07.12. 20:45 Pepsi Arena Legia Legia 1:0 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
DATUM URA PRIZORIŠČE
14.09. 20:45 Jan Breydelstadion Club Brugge Club Brugge 0:3 Leicester City Leicester City
14.09. 20:45 Estadio Do Dragao Porto Porto 1:1 Kobenhavn Kobenhavn
27.09. 20:45 Telia Parken Kobenhavn Kobenhavn 4:0 Club Brugge Club Brugge
27.09. 20:45 King Power Stadium Leicester City Leicester City 1:0 Porto Porto
18.10. 20:45 King Power Stadium Leicester City Leicester City 1:0 Kobenhavn Kobenhavn
18.10. 20:45 Jan Breydelstadion Club Brugge Club Brugge 1:2 Porto Porto
02.11. 20:45 Parken Kobenhavn Kobenhavn 0:0 Leicester City Leicester City
02.11. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 1:0 Club Brugge Club Brugge
22.11. 20:45 King Power Stadium Leicester City Leicester City 2:1 Club Brugge Club Brugge
22.11. 20:45 Parken Kobenhavn Kobenhavn 0:0 Porto Porto
07.12. 20:45 Jan Breydelstadion Club Brugge Club Brugge 0:2 Kobenhavn Kobenhavn
07.12. 20:45 Estádio Do Dragão Porto Porto 5:0 Leicester City Leicester City
DATUM URA PRIZORIŠČE
14.09. 20:45 Parc Olympique Lyonnais Lyon Lyon 3:0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
14.09. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 0:0 Sevilla Sevilla
27.09. 20:45 Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Sevilla Sevilla 1:0 Lyon Lyon
27.09. 20:45 Maksimir Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0:4 Juventus Juventus
18.10. 20:45 Maksimir Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0:1 Sevilla Sevilla
18.10. 20:45 Parc Olympique Lyonnais Lyon Lyon 0:1 Juventus Juventus
02.11. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 4:0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
02.11. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 1:1 Lyon Lyon
22.11. 20:45 Maksimir Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0:1 Lyon Lyon
22.11. 20:45 Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Sevilla Sevilla 1:3 Juventus Juventus
07.12. 20:45 Parc Olympique Lyonnais Lyon Lyon 0:0 Sevilla Sevilla
07.12. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 2:0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Osmina finala
DATUM URA PRIZORIŠČE
14.02. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:0 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
14.02. 20:45 Park princev Paris SG Paris SG 4:0 Barcelona Barcelona
15.02. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:1 Napoli Napoli
15.02. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 5:1 Arsenal Arsenal
21.02. 20:45 Etihad Manchester City Manchester City 5:3 Monaco Monaco
21.02. 20:45 BayArena Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2:4 Atletico Madrid Atletico Madrid
22.02. 20:45 Dragao Porto Porto 0:2 Juventus Juventus
22.02. 20:45 Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 2:1 Leicester City Leicester City
07.03. 20:45 San Paulo Napoli Napoli 1:3 Real Madrid Real Madrid
07.03. 20:45 Emirates Arsenal Arsenal 1:5 Bayern Munchen Bayern Munchen
08.03. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 4:0 Benfica Benfica
08.03. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 6:1 Paris SG Paris SG
14.03. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 1:0 Porto Porto
14.03. 20:45 King Power Stadium Leicester City Leicester City 2:0 Sevilla Sevilla
15.03. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 3:1 Manchester City Manchester City
15.03. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 0:0 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Četrtfinale
DATUM URA PRIZORIŠČE
11.04. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 3:0 Barcelona Barcelona
12.04. 18:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 2:3 Monaco Monaco
12.04. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 1:0 Leicester City Leicester City
12.04. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 1:2 Real Madrid Real Madrid
18.04. 20:45 King Power Stadium Leicester City Leicester City 1:1 Atletico Madrid Atletico Madrid
18.04. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 4:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
19.04. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 3:1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
19.04. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 0:0 Juventus Juventus
Polfinale
DATUM URA PRIZORIŠČE
02.05. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:0 Atletico Madrid Atletico Madrid
03.05. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 0:2 Juventus Juventus
09.05. 20:45 Juventus Arena Juventus Juventus 2:1 Monaco Monaco
10.05. 20:45 Vicente Calderon Atletico Madrid Atletico Madrid 2:1 Real Madrid Real Madrid
Finale
DATUM URA PRIZORIŠČE
03.06. 20:45 Millennium Stadium Cardiff Juventus Juventus 1:4 Real Madrid Real Madrid
OSTALE NOVICE Več novic...
Tako bo Maribor težko prodajal
100
20.7.2017 | Evropski pokali
Mariborova preživetvena formula "dolga Evropa in podjetna prodaja igralcev v tujino" v drugem delu vse bolj resno škriplje. Tekmi proti Zrinjskemu sta razkrili, da je talent v mariborskem moštvu precej omejen.
Znana oba termina tekem Maribora in FH
10
20.7.2017 | Evropski pokali
Znana sta termina obeh tekem Maribora in islandskega prvaka FH Hafnarfjordura. Prva tekma bo prihajajočo sredo odigrana v mariborskem Ljudskem vrtu.
Video: Vilerjev lob
5
20.7.2017 | Evropski pokali
Veter, podaja, zmeden vratar in še kaj so botrovali golu, ki ga je sinoči dosegel sicer iznajdljivi Mitja Viler. Njegov lob se je izkazal zlata vreden. Več v videu.
Nekateri fantje so še precej zeleni
26
19.7.2017 | Evropski pokali
Darka Milaniča podoba Maribora na povratni tekmi z Zrinjskim ni navdušila. Ocenjuje, da so nekateri nogometaši na evropski sceni še precej neizkušeni, zaveda se, da bo v naslednjem krogu treba pokazati več.
Maribor brez iskre, a naprej
41
19.7.2017 | Evropski pokali
Maribor je imel tudi na povratni tekmi z Zrinjskim kar nekaj preglavic, v prvi vrsti pa sam prikazal slabo igro. Kljub temu je bil remi v Ljudskem vrtu dovolj za preboj v naslednji krog, opozoril pa na številne pomanjkljivosti Maribora.
Verbič zadel in napredoval
7
19.7.2017 | Evropski pokali
V drugem krogu kvalifikacij za uvrstitev v Ligo prvakov ni bilo presenečenj. Kobenhavn je ob zadetku Benjamina Verbiča izgubil, a vseeno napredoval, po porazu na prvi tekmi naprej tudi Ludogorec.
Želimo ga dati in ga ne dobiti
5
18.7.2017 | Evropski pokali
Maribor ima izkušnje, ima rezultat s prve tekme in tudi pravo mero osredotočenosti, je prepričan trener Darko Milanič. Razmišljanja o tem, da je Maribor praktično že naprej, v ekipi ne sme biti.
Potrebujemo popolno mobilizacijo
4
18.7.2017 | Evropski pokali
Športni direktor Maribora Zlatko Zahović pred povratno tekmo z Zrinjskim opozarja na zahtevnost naloge. Želi si pomoči s tribun Ljudskega vrta, za katere je prepričan, da bodo dihale z ekipo.
Vse niti so v rokah Maribora
3
18.7.2017 | Evropski pokali
Izkušnje, rezultatska prednost in kadrovska stiska Zrinjskega so vsaj trije dobri razlogi, zakaj Maribor ne sme zapraviti priložnosti, da se prvič po sezoni 2014/15 znova uvrsti v 3. krog kvalifikacij za LP.
Kajkut prišel v Maribor, a že odhaja
3
18.7.2017 | Evropski pokali
Precej nosilcev igre je že odšlo, Matija Katanec bo odšel po jutrišnji tekmi, napadalec Saša Kalkut pa kar pred njo. Zapustil je Maribor in Zrinjski, odhaja pa v tujino.