Uredništvo    16. julij 2017
Še en naslov za mlajše angleške selekcije

Angleži evropski prvaki do 19 let

Anglija je uspehu na mundialu U20 dodala evropski naslov v kategoriji do 19 let. V finalu evropskega prvenstva v Gruziji so angleški upi z rezultatom 2:1 premagali vrstnike s Portugalske.
22.6.2017 | Mednarodni nogomet
Tri gole so dosegli angleški nogometaši v finalu evropskega prvenstva U19 v Gruziji, od tega enega v lastno mrežo. Kljub temu je bilo dovolj za zmago nad Portugalsko (2:1), s čimer je Anglija osvojila še en pomemben naslov v mlajših kategorijah.

Na Euru U19 so poleg Anglije in Portugalske nastopile še Gruzija, Nizozemska, Nemčija, Bolgarija, Češka in Švedska.

Pred tedni je angleška reprezentanca do 20 let osvojila naslov svetovnega prvaka, v Južni Koreji je v finalu premagala Venezuelo.Na nedavnem Euru U21 je Anglija igrala v polfinalu, prav tako se je do polfinala prebila na Euru U17.