NOVICE Več novic...
Kimmich presegel Kaiserja
9
5.9.2017 | Mednarodni nogomet
Mladi član Bayerna iz Munchna Joshua Kimmich je proti Norveški že 21. zapovrstjo odigral celotno tekmo v majici nemške reprezentance in presegel dosežek velikega Franza Beckenbauerja.
Khedira osrečil 1.200 otrok
2
4.9.2017 | Mednarodni nogomet
Nemški reprezentant Sami Khedira je kupil kar 1.200 vstopnic za ogled kvalifikacijske tekme med Nemčijo in Norveško ter jih razdelil med otroke s socialnimi in zdravstvenimi težavami.
Največji nabor na svetu
14
3.7.2017 | Mednarodni nogomet
Nemškemu selektorju Joachimu Lowu se smeji do ušes. Ob odsotnosti večine ključnih igralcev je osvojil pokal konfederacij, podmladek pa je osvojil naslov evropskih prvakov do 21 let.
Nemčija osvojila pokal konfederacij
22
2.7.2017 | Mednarodni nogomet
Nemčija je na konfederacijski pokal v Rusiji odpeljala rezervisti, ki pa so bili vseeno premočni za vso konkurenco. Veliki finale proti južnoameriškemu prvaku Čileju je odločil zadetek Larsa Stindla.
Nemci mladinski evropski prvaki!
37
30.6.2017 | Mednarodni nogomet
Nemčija je v finalu evropskega prvenstva do 21 let presenetila favorizirano Španijo in se dokopala do druega naslova v svoji zgodovini. Strelec edinega zadetka v finalu je bil Mitchell Weiser.