Stran
od 5506
24.9.2017
Slovenski nogomet
Domžale nikakor ne najdejo poti iz krize. Po izpadu iz pokala so Domžalčani razočarali tudi na domači prvenstveni preizkušnji, na kateri jih je porazil velenjski Rudar. Odločil je John Mary.
1
Mednarodni nogomet
Slovenski reprezentant Miha Mevlja je v ruskem prvenstvu debitiral v majici Zenita in sodeloval ob pomembni zmagi v gosteh pri Krasnodarju. Miral Samardžić zadel proti Spartaku.
0
Evropske lige
PSV iz Eindhovna je v Utrechtu demonstriral svoje šampionske apetite, saj je domače moštvo razbil kar s 7:1. Zmaga je bila še slajša zaradi porazov Ajaxa in Feyenoorda.
0
Mura je doma visoko s 4:0 ugnala Brda in s tekmo manj znova povedla na lestvici 2. SNL. Brežice v 92. minuti do zmage proti Zarici, Drava boljša od Brava.
3
Koln je prekinil serijo petih zaporednih porazov, a na dokaj klavrn način, saj je na gostovanju v Hannovru remiziral brez zadetkov. Bayer ob prvencu Lucasa Alaria s 3:0 ugnal HSV.
16
Prenovljeni Milan je s slabo predstavo in povsem zasluženim porazom proti Sampdorii znova odprl kup pomislekov o tem, ali se je v letošnji sezoni sposoben boriti za sam vrh italijanske Serie A.
23
Slovenski reprezentant Rene Krhin je odigral deset minut ob zmagi Nantesa v Strasbourgu in tako prvič nastopil v francoski Ligue 1. St. Etienne in Rennes remizirala.
1
Izjemno slab začetek sezone Villarreal je danes dobil novo razsežnost, saj je ambiciozna rumena podmornica na gostovanju pri Getafeju nasedla in klonila kar z 0:4. Visoka zmaga Espanyola proti Deportivu.
61
Brighton je z zadetkom Izraelca Tomerja Hemeda z 1:0 premagal Newcastle in se z drugo zmago v eliti odlepil od spodnjega dela lestvice. V ponedeljek Arsenal gosti West Bromwich.
26
Kenija ne bo gostila afriškega pokala narodov, ki bi moral biti na sporedu čez tri mesece. Do naslednje nedelje se lahko prijavijo potencialni organizatorji.