Stran
od 76
23.9.2017
Slovenski nogomet
Gorica je na živahni tekmi z 2:1 premagala Krško in se veselila že pete zmage na zadnjih šestih tekmah. Gostje so pri izidu 1:1 zgrešili enajstmetrovko, za zmago znova poskrbel Rifet Kapić.
2
18.9.2017
Gorica je proti Mariboru potop začela po lastni krivdi. Kapetan Alen Jogan je bil nespreten, saj je vratarju Sorčanu podal previsoko žogo in ga lobal. Več v videu.
1
17.9.2017
Po intenzivni tekmi v ligi prvakov je malce oslabljena ekipa Maribora prebrodila tudi prvenstveno preizkušnjo proti Gorici. Vijoličasti so v Novi Gorici slavili s 3:0, dvakrat je zadel Jasmin Mešanović.
3
16.9.2017
Gorica je sklenila triletno pogodbo z nigerijskim napadalcem Kyrianom Nwabuezejem, ki je pred meseci kot član armenskega Shiraka nastopil proti Goričanom v kvalifikacijah za uvrstitev v LE.
1
9.9.2017
Nadarjeni vezist Gorice Rifet Kapić je ob zmagi Goričanov proti Ankaranu dosegel izjemen zadetek iz več kot 20 metrov, ob katerem je bil domači vratar povsem nemočen.
3
Gorica je v Dravogradu zanesljivo z 2:0 premagala Ankaran in se s četrto zaporedno zmago zavihtela na tretje mesto prvenstvene lestvice. Z evrogolom je vnovič zablestel Rifet Kapić.
1
1.9.2017
V dvoboju s Shirakom so Novogoričani opazili zanimivega igralca. Napadalec Kyrian Nwabueze prihaja v Gorico, da bi okrepil njen šibek napad.
3
26.8.2017
Gorica je z zadetkom Andrije Filipovića v zadnji minuti premagala Rudar in s tretjo zaporedno zmago povsem prebrodila krizo iz začetka sezone. Tekma je bila prekinjena zaradi izpada elektrike.
3
19.8.2017
Gorica je v Kranju že zaostajala, toda v drugem polčasu obrnila potek srečanja in se veselila zmage. Z drugo zapored je Gorica zdaj nekoliko bolj varna.
1
12.8.2017
Šlo je mukoma in Gorice še ni rešilo krize igre, toda prva zmago je pod streho. Rok Grudina je za tri točke proti Aluminiju zadel globoko v sodnikovem podaljšku.