25.9.2017
Slovenski nogomet
V taboru Triglava so potrdili odhod Tončija Žlogarja, ki je tako postal druga trenerska žrtev nove sezone v 1. SNL. Njegov položaj bo zasedel aktualni športni direktor kluba Siniša Brkić.
2
Pri Triglavu so se po porazu proti Ankaranu in zdrsu na zadnje mesto na lestvici odločili za rez. Anton Žlogar po naših informacijah ni več trener Kranjčanov.
4
23.9.2017
Ankaran ni več najslabša ekipa 1. SNL. Po dvoboju dna prvenstvene razpredelnice v Kranju so nogometaši iz Ankarana zdaj pred Triglavom, ki so ga premagali s 3:1.
3
16.9.2017
Triglav je prvo četrtino prvenstvo sklenil brez zmage. Na razmočenem igrišču v Kranju je doživel že četrti zaporedni poraz; tokrat je bil z 2:1 boljši Rudar iz Velenja.
1
9.9.2017
Domžalčani so po koncu premora v nadaljevanje prvenstva krenili nadvse odločno. Razleteni gostitelji so gostom iz Kranja nasuli kar šest zadetkov in z visoko zmago potrdili svoj visok potencial. Dva gola Lovra Bizjaka.
0
2.9.2017
Nekdanji up Olimpije David Tijanič je po prekinitvi pogodbe z Ljubljančani našel nov klub. Dokazati se bo poizkusil pri kranjskem Triglavu.
0
27.8.2017
Aluminij je na ogrevanju pred večnim derbijem z 2:0 premagal kranjski Triglav, ki še naprej ostaja brez prvenstvene zmage. V Kidričevem sta obe ekipi zgrešili po eno enajstmetrovko.
0
19.8.2017
Gorica je v Kranju že zaostajala, toda v drugem polčasu obrnila potek srečanja in se veselila zmage. Z drugo zapored je Gorica zdaj nekoliko bolj varna.
1
11.8.2017
Kranjski Triglav je v Celju s poznim zadetkom Dejana Robnika iztržil točko in že četrtič v letošnji sezoni remiziral. Filip Dangubić je skušal kot Diego Maradona pretentati sodnike, a ti niso nasedli.
17
5.8.2017
Serije zmag Olimpije je konec. Ljubljančani so v težkih vremenskih pogojih v Kranju oblegali vrata Triglava, a nekdanji vratar zmajev Elvis Džafić ni klonil. Maribor bo v nedeljo lahko sam na vrhu.