Stran
od 57
20.11.2017
Slovenski nogomet
V soboto prekinjeno in v ponedeljek do konca odigrano tekmo med Rudarjem in Gorico je začinil Damjan Trifković, ki je enega od obeh zadetkov domačih dosegel s prostega strela.
0
V ponedeljek popoldne sta Rudar in Gorica odigrala v soboto prekinjeno tekmo. Velenjčani so bili bolj pri stvari, zabili so dva gola in s tremi točkami spet zasedajo tretje mesto.
6
3.11.2017
Pred skorajda praznimi tribunami celjskega stadiona je velenjski Rudar po remiju z Olimpijo v prejšnjem krogu tokrat razočaral. Dva gola Dangubića dovolj za zmago domačih.
2
2.11.2017
Iztekala se mu je pogodba, našel pa je strelsko formo. John Mary ni več "kritičen", pri velenjskem Rudarju so z njim namreč podaljšali pogodbo.
1
29.10.2017
Olimpija je znova zapravila prednost dveh točk pred Mariborom. Ljubljančani, ki so na zadnjih tekmah za neprepričljivo igro prejeli nekaj opozoril, so v Velenju z Rudarjem le remizirali (0:0).
7
24.10.2017
Rudar iz Velenja z zrelo in dominantno predstavo v gosteh visoko s 3:0 premagal Krško in se hitro vrnil na tretje mesto. Kamerunec John Mary zdaj že drugi strelec prvenstva.
2
18.10.2017
Disciplinski sodnik NZS je branilca Rudarja iz Velenja Josipa Tomaševića za izključitev na petkovi prvenstveni tekmi proti Mariboru kaznoval s kar tremi tekmami prepovedi igranja.
0
14.10.2017
Maribor bo Liverpool pričakal s prvenstveno zmago v Velenju, ki pa se je zgodila šele po preobratu. Marijan Pušnik obžaluje, da Rudar v prvem polčasu ni zadel vsaj še enkrat.
8
13.10.2017
Damjan Bohar je v 82. minuti zaključil preobrat Maribora v Velenju, kjer so državni prvaki z veliko boljšim drugim polčasom izničili vodilni gol Johna Maryja ter vsaj začasno pobegnili na vrhu lestvice Olimpiji.
6
30.9.2017
Velenjski Rudar je prišel v niz dobrih rezultatov. Neporažen je že štiri kroge, v Dravogradu pa je danes v 11. krogu 1. SNL premagal Ankaran in prišel do tretje zaporedne zmage.