Slovenski nogomet
Predsednik Nogometne zveze Slovenije (NZS) Radenko Mijatović je priznal, da ima kandidata za novega selektorja. Razkril ga bo v začetku decembra, profil, o katerem govori, pa ustreza Tomažu Kavčiču.
14
13.11.2017
Mlada francoska reprezentanca je s hat-trickom napadalca Celtica Mousse Dembeleja v Domžalah s 3:1 porazila Slovenijo, ki skoraj eno uro igrala z igralcem manj. Slovenci po polovici kvalifikacij čvrsto na drugem mestu.
0
11.11.2017
Slovenska reprezentanca več kot mesec dni po slovesu Srečka Katanca še vedno nima novega selektorja. Predsednik NZS Radenko Mijatović trdi, da so pogovori s kandidati "intenzivni ter da se bližajo koncu."
3
10.11.2017
Selektor mlade slovenske reprezentance Primož Gliha meni, da je bil ključ do zmage proti Črni gori v menjavah ob polčasu, sta sta tako Jan Mlakar kot Matic Vrbanec zadela v polno.
0
0
9.11.2017
Mlada slovenska reprezentanca je v Novi Gorici še drugič premagala Črno goro in osvojila pomembne točke v boju za drugo mesto v skupini in uvrstitev v dodatne kvalifikacije.
10
8.11.2017
Ob pomanjkanju izstopajočih igralcev in skromnem razvoju v osrednjih centrih moči je kadrovska sestava mlade slovenske reprezentance vse bolj jalova. Mesto v mladi reprezentanci že dolgo ni bilo tako dosegljivo.
17
17
7.11.2017
Slovenska reprezentanca do 21 let bo v četrtek v Novi Gorici v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo gostila Črno goro. Selektor Primož Gliha računa na večji izkoristek priložnosti svojih napadalcev.
7
5.11.2017
Matjaž Kek je po četrtem zaporednem porazu Rijeke v hrvaškem prvenstvu izjavil, da ne odhaja nikamor in da se je po pogovoru z družino odločil, da bo nadaljeval z delom na Hrvaškem. "Ne selite me v Slovenijo," sporoča Kek.